Про проект

Адміністрація робить в такий спосіб спробу додати нового напрямку спільній діяльності членів форуму (див. посилання ліворуч під заголовком).

Ідея в тому, щоб розміщати в Бібліотечці більш-менш солідні матеріали. Щось більше, ніж пост до форуму, але не таке вже фундаментальне, як доповідь на науковій конференції. Ну так десь, як на семінарі ОІППО. Брали участь в таких?

Так, зробити публікацію і обговорювати її потім у форумі. У зв'язку з цим головна сторінка сайту названа не Новини, як це буває зазвичай на різних сайтах, а саме Публікації.

Є і інший аспект. Тут же можна накопичувати результати дискусій, що відбулись в форумі, і без публікацій в Бібліотечці. Як це, наприклад, зараз показано в тестовій публікації про Документацію. Чи Звіт? Але то саме публікація, а не повідомлення до форуму, і їх буде (може бути) багато. Перелік відповідних тем чи напрямків серед Міток, що доповнюють Архів. Так то публікація, а є ще сторінка Бібліотечки під назвою Документація. Чи Звіт? І ще одна - Готовність. Звернули увагу на знак запитання в назві? Про це далі.

Оці сторінки, що ми їх згадали, вони пошукові чи дослідницькі. А є ще певний набір стандартних: законодавство, література, навчання. Зрозуміло, без цього яка ж дискусія? Непродуктивна, без широти погляду. Ці сторінки, стандартні, беззастережні, ми можемо назвати ще адміністративними, бо ними опікується саме адміністрація форуму (ну і Бібліотечки, склад її можна побачити ліворуч під Архівом).

Крім адміністративних чи базових сторінок хотілось би бачити і сторінки проблемі, присвячені важливим напрямкам роботи шкільного психолога. Ну, наприклад: Діти-Вчителі-Батьки-Адміністрація (структура ДВБА). Це варіант безпрограшний і як не буде інших пропозицій, то ми на ньому і зупинимось. Але ж, можливо, форум зможе запропонувати іншу структуру цих от додаткових сторінок? Ну от дві назви є, вони взяті з практики форуму, ці питання дійсно обговорювались, мали певну увагу, тобто підстави для того, щоб поставити їх в структуру Бібліотечки є. Так, підстави є, а впевненості нема. Тобто, чи існує альтернатива структурі ДВБА, поки що невідомо. Зараз невідомо, а з часом, будемо сподіватись, ми це питання прояснимо в форумі.

Але тут постає наступна проблема: авторство. Хто буде писати про ті важливі напрямки роботи? Ну, разову публікацію може зробити будь-хто, сказавши про це своє бажання в форумі. Але, можливо, хтось може взятись за певну сторінку? І подавати власні публікації більш-менш регулярно вже як відповідальний за цей напрямок. Подавати прямо тут, в Бібліотечці. І це перша складова цієї роботи. Але також на відповідній сторінці можна (чи треба) робити такий собі огляд цього напрямку. Узагальнення. Ні, з точки зору індексації публікацій - це зробить ГугльБлоггер. Як ви подали публікацію в тему Х, то відповідна позначка і допоможе йому показувати її відповідним чином (погляньте, там де Мітки). А от осмислення, може планування? Тут потрібен відповідальний автор. Це не характеристика вдачі людини, це його статус чи посада. Звісно, волонтерська.

Це все пропозиція, зрозуміло... В начерковому варіанті. Розповідати про неї було б важко, а показати дуже просто.

2 коментарі:

  1. ... і відповім. Ну не надто зручно, як порівнювати з форумом. Ну коротенькі повідомлення можна і тут писати. А можна поставити посилання на форум.

    ВідповістиВидалити